Bredenoord

Info

Name

Bredenoord

Over het bedrijf

Ons bedrijf

Bredenoord heeft al meer dan 75 jaar ervaring in het leveren van

stroomsystemen voor elke situatie. Vanuit onze vestigingen in

Nederland, Duitsland en Denemarken zoeken we de juiste oplossing,

waarbij we rekening houden met uw toepassing, uw manier

van werken en uw financiële mogelijkheden. Vanuit onze Clear

Concept filosofie werken we aan zuinigere en schonere installaties.

 

 

Innovaties

Verantwoord omgaan met energie en tegelijkertijd kosten

besparen: dat kan met de producten uit de Clear Concept lijn.

Deze innovatieve oplossingen ontwikkelt Bredenoord in eigen

huis, met drie uitgangspunten:

 

– Brandstofbesparing

– Nieuwe technologie

– Vermindering van uitstoot

 

 

 

Zo bent u zeker van een betrouwbare mobiele energievoorziening,

ook wanneer de prijzen van fossiele brandstoffen stijgen en de milieuregels steeds strenger worden.

 

 

24/7 service

De mensen van Bredenoord staan dag en nacht, zeven dagen per

week voor u klaar, voor de levering van nieuwe aggregaten en het

oplossen van storingen. En waar u ook werkt met de aggregaten van Bredenoord, als het nodig is, komen wij extra brandstof tanken. Zodat u altijd verzekerd bent van een werkende installatie, ook als de situatie meer brandstof vraagt dan verwacht. Een compleet pakket met maar één doel: zorgen dat uw bedrijf ongestoord doordraait.

 

 

Transport en afleverservice

Al het materieel dat u huurt bij Bredenoord wordt afgeleverd door onze eigen chauffeurs. Onze 28 vrachtwagens zijn ingericht op veilig en efficiënt vervoer. De chauffeurs lossen en plaatsen de installatie doorgaans zelfstandig en kunnen deze ook aansluiten. Daarna geven ze als dat nodig is een korte instructie.

 

 

 

Antwoord op al uw vragen

Het Bredenoord Solutions Centre bedenkt oplossingen voor elke situatie. Van een complex bouwproject tot een unieke test in een industriële installatie. U kunt rekenen op hun technische expertise!

 

  • Producten
  • Aggregaten
  • Brandstoftanks
  • Transformatoren
  • Verdeelkasten
  • Lichtmasten
  • Clear Concept – Energiezuinige producten

 

 

Rental Team

Toon Bruining, t.bruining@bredenoord.com (Divisie Manager Rental)

Rick Noordanus, r.noordanus@bredenoord.com (Commercieel Manager Benelux)

Harold Harte, h.harte@bredenoord.nl (regio midden-Zuid)

Ton Verbeek, t.verbeek@bredenoord.nl (regio Noord) (met foto)

Niels Sprenger, n.sprenger@bredenoord.nl (events)

Peter Rijkens, p.rijkens@bredenoord.nl (regio west)

Wim Lucas, w.lucas@bredenoord.nl (regio Zuid)

Contactpersoon

Toon Bruining

Straat

Zutphensestraat 319

Postcode

7325 WT

Plaats

Apeldoorn

Telefoon

055-3018501

E-mail adres

info@bredenoord.com

Website

http://www.bredenoord.com/nl